Шампоан за котки 250ml.

Шампоан за котки 250ml.

Артикул No: 2908

Производител: Trixie

  • Trixie Cat shampoo - за късокосмести котки. 

     

    Висококачествена немска козметика.

    Неутрален шампоан подходящ за всички породи котки.

Сходни продукти