Premio Пилешки гърди 55гр.

Premio Пилешки гърди 55гр.

Артикул No: 42753

Производител: Trixie

  • Premio Пилешки гърди 55гр.

Сходни продукти

  • Крем лакомство за котки с риба тон и скариди.

  • Лакомства накъсани филенца с пилешко месо и таурин.

  • Снакс 50гр.

  • Premio Солети с пилешко месо - 5х5гр..

  • Плюшена играчка за котки мишка с морков

  • Драскалка във формата на котка

  • Игр. въдици с риба

  • Лакомство мини пръчици пилешко месо и ориз 50гр.