Лакомство ролца пилешко месо 75гр.

Лакомство ролца пилешко месо 75гр.

Артикул No: 31535

Производител: Trixie

 • Trixie Premio Chicken and Pollock Snack

  Деликатесно лакомство от чисто месо от домашни кокошки и океанска риба, 75 грама.

   

  Съдържание на месо 65%, риба съдържание 18%

  Без добавена захар

  В запечатваща се торбичка

Сходни продукти