Лакомство бекон 85гр.

Лакомство бекон 85гр.

Артикул No: 3160

Производител: Trixie

Изчерпана наличност

  • Trixie Bacon Strips - деликатесен бекон на ленти.

     

    Вкусни натурални пушени ленти бекон, неустоимо лакомство за Вашето куче.

    Богати на мазнини и протеин, с важни витамини.

    В запечатваща се торбичка

Сходни продукти